» خدمات الکترونیک مدارس هوشمند - تصحیح آزمون های تستی - وب سایت مدارس

» طراحی وب سایت موسسات، سازمان ها، شرکت های تعاونی مسکن، اشخاص و مراکز علمی، فرهنگی و هنری

سازگار با کروم، فایرفاکس و اپرا

Use Chrome, FireFox, Opera

 
 

 
 

وب سایت تعاونی مسکن پروژه مهستان

کد مطلب : 8

وب سایت تعاونی مسکن پروژه مهستان

پروژه مهستان، پروژه مسکونی-تجاری مشترک شرکت تعاونی مسکن کارکنان شبکه قرآن سیما و شرکت تعاونی مسکن کارکنان اداره کل اخبار خارجی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است.

وب سایت پروژه مسکونی مهستان، پس از اجرای موفق وب سایت شرکت تعاونی مسکن معاونت سیاسی صدا و سیما به توسعه نرم افزار منظم سپرده شد.

در این وب سایت، مانند وب سایت تعاونی مسکن معاونت سیاسی صدا و سیما (www.tmmss.ir) سه بخش کلی داریم : 

بخش عمومی : قابل مشاهده برای تمام بازدیدکنندگان وب سایت مانند فیلم ها، تصاویر، گزارشات و اطلاعیه ها

بخش خصوصی : در این بخش هر عضو به صورت خاص می تواند تعهدات پرداخت، پرداخت های انجام شده، تصاویر واحد شخصی خود و ... را مشاهده نماید. 

بخش عمومی پروژه : به این بخش فقط اعضای پروژه دسترسی دارند و مدیران پروژه مطالبی را که برای همه اعضا عمومیت دارند قرار می دهند. تمام اعضای پروژه می توانند مطالب این بخش را مشاهده نمایند اما بازدیدکنندگان عادی وب سایت به این بخش دسترسی ندارند.

در بخش اعضا، امکانات مختلف مانند مشاهده تعهدات، مشاهده پرداخت ها، توصسحات، فیش های واریزی، وضعیت اعضا، فایل ها و گزارشات خصوصی و عمومی، ارسال و دریافت پیام با مسئولین تعاونی و ... گنجانده شده است. 

در طراحی وب سایت، علاوه بر استفاده از امکانات مختلف مانند Ajax و JQuery برای نمایش آلبوم تصاویر، اصول و تکنیک های خاص بهینه سازی برای موتور های جستجو و SEO نیز به صورت کامل رعایت شده است به شکلی که هم اکنون وب سایت تعاونی مسکن پروژه مهستان (پروژه مشترک تعاونی مسکن شبکه قرآن سیما و تعاونی مسکن اداره کل اخبار خارجی صدا و سیما) در تمام جستجو های مرتبط چه در بخش مطالب و چه در بخش تصاویر و فیلم ها در رتبه های برتر جستجوی گوگل نمایش داده می شود. 

 

نمای صفحه اول وب سایت تعاونی مسکن پروژه مهستان

 نمای صفحه اول وب سایت پروژه مسکونی مهستان  - پروژه مشترک تعاونی مسکن شبکه قرآن و اداره کل اخبار خارجی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

برای مشاهده تصاویر در اندازه های بزرگتر، می توانید از کلید "نمایش فایل های صمیمه به صورت لیست" در پایین ابزار نمایش تصاویر استفاده نمایید. 

 

نمایش لیست فایل های ضمیمه